ציפור מדבר - חוויות, חיבורים, טיולים, אנשים

כתובתינו:  ברקת 28 ערד 8906722 

התקשרו:  972-52-5958833

desertbird2015@gmail.com

© כל הזכויות שמורות לציפור מדבר 

עיצוב ובניית אתרים : www.wixandme.com

  • Facebook - White Circle

ציפור מדבר הקייטרינג

ציפור מדבר מארגנת טיולי ג'יפים מודרכים, המספקים חווית שטח מיוחדת, עם הג'יפים אנו מגיעים לעומק המדבר אל מקומות קסומים, גבים, בריכות ותצפיות עוצרות נשימה. ניתן לשלב במהלך הטיול גם סנפלינג, או הפעלות מגוונות, כמו גם ארוחות שטח.

עם ג'יפ אחד או בשיירה ארוכה, לצעירים או לבוגרים, טיולי זריחה או שקיעה, טיולים לאור ירח, כל שנותר הוא לבחור מסלול ולהתכונן להתרגש. כל הג'יפים בעלי רישוי רכב מדברי ואישור הסעת נוסעים בשכר, נהגים מנוסים ומקצוענים, אדיבים אשר יהפכו את טיולכם לחוויה מעצימה.

תפריט ארץ ישראלי

ערד- נחל צאלים - בריכת צפירה / שעתיים

 

נצא מערד, דרך בקעת קנאים, בתחילת הנסיעה נערוך תצפית אל עבר

ים המלח, ומשם בנסיעת שטח מעל קניון נחל רחף, נעבור ליד מאגורה חצובה עתיקה לאגירת מי גשמים, החצה את הבקעה ונתפתל עם יובליו של נחל צאלים אל בריכת צפירה, בטיפוס רגלי קצר נגיע אל תצפית על אפיקו הקניוני של נחל צאלים, האמיצים מביננו יוכלו לרדת בסולם יתדות אל בריכה קסומה בראש מפל נחל צאלים.

תפריט שטח

נווה זהר- נחל סדום- מישור עמיעז - הר סדום – נחל פרצים / שעתיים

 

נצא לחקור את המקום הנמוך ביותר בעולם, מסלולנו יתחיל משפך הנחלים הנקרא נחל זוהר, אט אט נעבור לנסיעה בערוצו המתפתל של נחל סדום, בסמוך לגושי מלח ונופי חוואר הלשון האדירים, במעלה הנחל נגיע אל מישור עמיעז, משטח מישורי רחב ידיים תחום בין הר סדום ובין מצוק ההעתקים של הנגב הצפוני, ממנו מתחתרים הנחלים במסלע חווארי לבן. נערוך תצפית מהר סדום אל עבר הרי מואב וים המלח נשמע על היווצרות השבר הסורי אפריקאי ונרד חזרה דרך נחל פרצים אל נקודת המוצא. 

 

מחירון תפריטים

המחיר הינו לג'יפ מלא

עד 7 מקומות ישיבה

המחיר אינו כולל מע"מ

 

דברו איתי

052-5958833
  • Facebook - Black Circle
  • Facebook - White Circle